KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12612330
nr 1261 2330
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Diptyk, Signerad, daterad -65, Centralbadet & ABF-husets entré. Motivet: 18x14 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 juni 2019
kl 20:18:42
100 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén